Ski&Wellnes hotel Družba je priamo na svahu pri zjazdovke Biela Púť v najväčšom lyžiarskom stredisku sa Slovensku. Ponúka niekoľko typov izieb, standard, economy (rozdiel je v rozlohe) a rodinné apartmány. V čase hodnotenia bol hotel plne obsadený ale aj taktu bol  dostatok miest na parkovanie priamo pri  hoteli.  Pri ubytovaní by sme len privítali pomoc s pomerne veľkou batožinou.

V zime sa tu dá ísť v lyžiarkach až z izby, pripnúť si lyže pred hotelom a zlyžovať k lanovke, tak tým sa nemôže pochváliť veľa hotelov ani v Jasnej. Samozrejme je v suteréne k dispozícii aj veľká lyžiareň.

Personál je vidno celý deň, vie sa pozdraviť, usmiať a aj promtne  pomôcť, napr. keď hosť zlyžuje v hmle na inú zjazdovku a vleky tu skončia, zavolá na recepciu a o pár minút je pre zblúdilca pripravené auto s personálom . Iné riešenie by bolo veľmi komplikované. V hoteli aj v izbách je príkladne čisto, nijaké viditeľné nedostatky. Len s wifi, ktoré bolo deklarované, že že je v izbách sme mali problém, nefungovalo.

Hotel má dva reštaurácie –odporúčame Ľudovú reštauráciu, ktorej starostlivo vybraný jedálny lístok ponúka jedlá slovenskej ako aj medzinárodnej kuchynePopri večeri môžete aj kontrolovať svoje ratolesti na večernom lyžovaní.  Obsluha je ochotná, poradí pri výbere jedla aj pitia. Údený jazyk s chrenom, ruský boršč, staroslovienska hostina či Crème brûlée  sú naozaj pochúťkou. Ponuka raňajok výborná ale vzhľadom na kapacitu hotela, dosť preplnené sedenie. Hotel ponúka zábavu aj na noc – Vinotéka v suteréne s výbornou ponukou vín, či originálny nočný bar – Kabaret, a ak máte šťastie zažijete tam nočný Paríž, či noc s príchuťou orientu. Po náročnom dni je možnosť zrelaxovať v novom wellnes centre, ktoré bolo dostavené v roku 2011. Hotel je výnimočný tým, že  má najvyššie položený 25m plavecký bazén - v nadmorskej výške 1200m.n.m.. Vo wellness centre sa nachádza aj detský bazén a spa so 6 saunami a ďalšími atrakciami, za vstup do wellness sa platí, nie je v cene ubytovania. Hotel ponúka ale aj balíčky ubytovania s polopenziou a wellness v cene – možno ich využiť pri ubytovaní od 5 nocí.