Stálica medzi bratislavskými top hotelmi sa tento rok dočkala výnimočného promo. Podľa hodnotení zákazníkov a hodnotiteľov amerického cestovateľského portálu Expedia je Marrol's Boutique Hotel najlepším hotelom na svete. Člen medzinárodnej siete Small Luxury Hotels of the World ponúka za rozumné ceny ubytovania naozaj kvalitné služby.

Personál vám otvára dvere, privíta vás so sektom a čokoládou, jednotliví jeho členovia vystupujú síce profesionálne, no veľmi príjemne a nenútene. V štýlovo zariadenom foyer s krásnymi obrazmi sa človek cíti ako v prvotriednej galérii, posedieť si môžete pri kozube a aj detaily ako predpoveď počasia sú prezentované na úrovni- zarámované na stene.

Hotel má k dispozícii ubytovanie v 51 izbách a troch apartmánoch. Izby sú zariadené luxusne a s vkusom, s kvalitnými kobercami a koženými kreslami pôsobia aj vďaka menším rozmerom útulne. Minibar je v cene ubytovania, nadštandardný je aj výber televíznych programov.

Esom v rukáve hotela je krásna priestranná letná terasa, posedenie pod stromami s knihou či v teplý letný večer pri sviečkach ocení určite nejeden hosť. Raňajky sa podávajú v štýlovej reštaurácii Messina, bufetové stoly ponúkajú kvalitný raňajkový standard. Vstup do krásneho Jasmine spa s vírivkou, soláriom a fínskou saunou nie je v cene ubytovania, ale rezervovanom čase budete mať spa len pre seba.