V centre Bratislavy je vysoká koncentrácia hotelov a po vianočných sviatkoch zvyknú byť tieto ubytovacie zariadenia vyťažené len čiastočne. Tak to bolo aj počas našej návštevy v hoteli Crowne plaza a tak sme pri check-ine dostali na výber izby s rôznym výhľadom. Vybrali sme si pohľad na Prezidentský palác a hoci bola za oknami rušná ulica, okná od nej dobre zvukovo izolujú, nijaké zvuky zvonka hostí nerušia.

Crowne Plaza leží na strategickom mieste a má čo návštevníkom ponúknuť. Recepciu s prívetivým personálom, rozľahlé, ale útulne pôsobiace lobby, rovnako rozsiahle priestory pre konanie konferencií, seminárov či recepcií a pekné moderné wellness.

Izby sú priestranné, okrem postelí s kvalitnými matracmi si tu bez problémov našli svoje miesto dve kreslá s konferenčným stolíkom, na ktorom bola pozornosť podniku – dve minerálky a čokoládky. Hosť si sám môže pripraviť aj čaj a kávu, nechýba varná kanvica. Kúpeľňa je tiež vybavená tak ako treba, je tu dostatok kozmetiky a sušič vlasov, všade je príkladná čistota. Samozrejmosťou je kvalitný televízny prijímač s množstvom programov, minibar a izbový trezor, wifi pripojenie je v celom objekte.

Keďže súčasťou hotela je wellness (sauny a bazén), hosť si v skrini nájde aj kúpací plášť, papučky ale potrebujete svoje, tie v skrini neboli. Čo nebýva v štvorhviezdičkovom štandarde zvykom a v Crowne Plaza to majú, je žehliaca doska so žehličkou. To, že tu na čistotu dbajú, zdôrazňuje aj každý deň nový koberček vo výťahu, vždy s aktuálnym dňom v slovenčine a angličtine.  Raňajky korešpondujú s úrovňou hotela, v ponuke je široký sortiment studeného bufetu aj teplých jedál, omeletu vám pripravia podľa požiadaviek a kávu nalieva ochotný personál. Za parkovanie v podzemnej garáži si hostia priplácajú.