Veľká budova hotela Park v Dolnom Kubíne patrí za tie desaťročia čo tu stojí, k symbolom mesta. Fasáda je už zrekonštruovaná, ale zvonku vyzerá dom ako klasický „panelák“. Vnútri hotela ale človeka, ktorý sem príde prvý krát, čaká príjemný šok. Interiér prekvapí moderným, dizajnovým vzhľadom. Naozaj veľkorysé priestory dopĺňa moderný nábytok a zaujímavé osvetlenie.

Na prízemí je kaviareň, detský kútik, reštaurácia a tiež vstup wellness. Jeho súčasťou je bazén s vírivkou a tri druhy sáun. V bazéne nájdete hydromasážne trysky, dnový vzduchový gejzír a chrlič.

Všetko tu dýcha novotou a čistotou. Hotel je nabitý modernými technológiami.

Disponuje 36 dvojposteľovými štandardnými izbami, z čoho 2 izby sú bezbariérové. Komfort izby poskytujú nadštandardné ubytovanie, väčší formát postelí a pekný výhľad na okolie.

V kategórii rodinná izba je 10 izieb (20 lôžok), pričom dve izby sú vždy vzájomne prepojené uzamykateľnými dverami.

Na treťom a štvrtom poschodí sú apartmány, na najvyššom poschodí je apartmán kategórie VIP. V apartmáne je denná miestnosť s pracovným kútom a samostatná spálňa s kúpeľňou.

My sme sa ubytovali v štandardnej izbe (95 ). Do izby sme sa dostali s prístupovou kartou, ktorá tiež zapne a vypne elektrinu v izbe. Je zariadená moderným, svetlým a jednoduchým nábytkom. Okrem pohodlnej postele s nočnými stolíkmi tu je malé kreslo. Jeho výrazná modrá farba interiér oživuje. Nad pracovným stolom je veľké zrkadlo.

Kúpeľňa so sprchovým kútom je priestranná. Našli sme v nej všetko, čo sme potrebovali.

Raňajky v hoteli zodpovedajú štandardu hotela. Okrem tradičných syrov, šunky, salámy, teplého raňajkového menu sme si mohli vybrať aj z majonézových studených šalátov a teplých koláčikov či palaciniek.

Plusom hotela je aj veľmi ochotný personál hotela.

Zhrnutie:

Plus: moderný dizajn hotela, technologické vychytávky

Mínus: žiadny