Predplatiť TREND

Reštaurácie

Ilustračné foto
PR článok
Reštaurácie 30.8. 2021 16:08

Vinohradníctvo a vinárstvo NAŠE VINOHRADY zožalo úspech na súťaži v Madride

Slovenské vína získali medzinárodné uznanie. Pandémia koronavírusu zasiahla do značnej miery vinársky sektor. O vinice sa aj počas ťažkého minulého roka museli vinohradníci starať, ak chceli vypestovať kvalitné hrozno. Vinárstvo a vinohradníctvo NAŠE VINOHRADY si dalo záležať a na súťaži vín v Madride Bacchus získalo ich víno ocenenie, na ktoré môže byť hrdé.

Ďalšie články

Ilustračné foto
PR článok
Reštaurácie 31.5. 2021 0:00

McDonald’s odkazuje Slovákom: každý má svoj dôvod, prečo žiť v súlade s prírodou

Líder v gastro segmente už dlhodobo podniká kroky, ktoré vedú k ekologickejším riešeniam a podporuje myšlienku udržateľnosti. Po aktivitách spojených s triedením odpadu nielen v reštauráciách či nasadzovaním ekologickejších obalov, sa spoločnosť tentokrát zameriava na edukáciu a motivovanie ľudí k udržateľnejšiemu prístupu. Prostredníctvom kampane NAŠE PRETOŽE sa rozhodla hľadať dôvody, prečo by sme mali žiť v súlade s prírodou.

Matúš Hrabko
PR článok
Reštaurácie 29.3. 2021 0:01

McDonald's na Slovensku predáva čoraz viac reštaurácii franšízantom.

Spoločnosť McDonald's na Slovensku vlastní približne polovicu reštaurácií. Ostatné sú v rukách franšízantov. Tých má v nasledujúcich rokoch pribúdať. Reštaurácia sa však nedá len-tak kúpiť, spoločnosť si partnerov, s ktorými bude spolupracovať najmenej dve dekády starostlivo vyberá. Nie je to pre každého, vysvetľuje v rozhovore Matúš Hrabko, franchising manažér v McDonald's pre Slovensko.


Video