Štvorhviezdičkový hotel v Trenčianskych Tepliciach v blízkosti autobusovej stanice a neďaleko centra tohto kúpeľného mestečka je obľúbený u biznis klientely aj hostí, ktorí prídu do kúpeľného mestečka relaxovať. Keď sme sem chceli ísť na víkend, spamätali sme sa evidentne neskoro, lebo  niekoľko dní pred našim plánovaným termínom už bolo plno. Cez týždeň sme ubytovanie síce dostali, hotel bol však plný, bola tu firemná akcia a evidentne ho vyhľadávajú aj obchodní cestujúci, ktorí chodia do okolia na služobné cesty.

Komunikácia s hotelom bola rýchla, izbu sme si objednávali cez webovú stránku, odpoveď prišla hneď. Objednali sme si izbu z balkónom, k dispozícii je niekoľko typov. Bola účelne zariadená, prakticky celú vonkajšiu stenu tvorí veľké okno a balkónové dvere, takže bola aj dostatočne svetlá. Mala všetko čo k 4-hviezdičkovému štandardu patrí, pohodlné postele, príjemné kresielka, aj s lampou na čítanie., dostatok odkladacích priestorov, dobré osvetlenie, zástrčky pri posteliach, trezor, keďže ide o wellness hotel aj župan a papučky. Tiež tu bola chladnička s vodou, ktorá bola pozornosťou hotela. V hotelových materiáloch sme sa dočítali, že ak máme záujem, môžeme si veci, ktoré tvoria zvyčajne obsah izbového minibaru objednať telefonicky, alebo na recepcii.

Všetky informácie o hoteli sme našli prehľadne spracované v hotelovej knihe, ale aj v televíznom informačnom systéme. O možnostiach trávenia voľného času v okolí sú zase informácie v hotelovej lobby. Wifi fungovalo bez problémov.

Hotel láka svojim wellness, to je na prvom poschodí, čo je výhoda, keďže hostia nemusia doň chodiť napríklad cez hotelovú lobby. Ďalšou výhodou je, že bazén je otvorený už od pol ôsmej rána, takže kto má záujem, môže si ísť zaplávať ešte v deň odchodu, check out je o 10.00. Bazén je menší, ale možno si pustiť protiprúd, a sú v ňom aj ďalšie možnosti – chrliče, vírivka v rohu. Okrem neho sú tu sauny, vírivka a aj kabínka s aerosolovým kúpeľom s vodou z Podhájskej.

Mali sme tu výborné raňajky, bohaté, s vlastnými výrobkami – napríklad s ešte teplým špaldovým kváskových chlebom. Ak hovoríme o tomto hoteli, nesmieme zabudnúť spomenúť jeho výbornú reštauráciu.

Zhrnutie:

Plus: Pekné wellnes, výborná reštaurácia

Mínus: Počas našej návštevy nič závažné