Prečo by mali byť kvalitné hotely výsadou väčších miest, napadne vás po návšteve hotela Štefánik v Myjave- Štvorhviezdičkové zariadenie v centre mesta vzniklo v mieste bývalého hostinca a štyri hviezdičky nemá len na ozdobu.

Izby sú zariadené elegantným nábytkom, všade vás víta nevtieravá vôňa, kvalitné postele, matrace, dostatok odkladacieho priestoru, dobré osvetlenie, wifi na izbe, slušne vybavený minibar, ale aj župan a papučky či kvalitná hotelová kozmetika vrátane zubnej kefky a pasty, či holiacich potrieb. A na raňajky dostanete teplé bagety či croissanty.

Relaxovať možno bezplatne vo fitness centre, za pobyt v relaxcentre sa platí a treba sa vopred nahlásiť na recepcii hotela, hoteloví hostia majú v ňom zľavu a tiež majú zľavu na masáže, kupóny na ne dostane hosť pri check-ine v recepcii. V lete je otvorené od piatej do desiatej, v zime od tretej. Hostia pri ubytovávaní tiež dostanú poukaz na pivo zdarma v nočnom bare v suteréne hotela, ten býva otvorený cez víkendy.

Hotel má aj príjemnú reštauráciu a kongresovú sálu pre 90 ľudí. Pekne spracované hotelové materiály, zariadenie robí aj aktívny marketing a podľa ruchu na raňajkách počas nášho pobytu sa mu ho asi darí robiť dobre.