Súčasťou nákupného centra Centrál na Trnavskom mýte je štvorhiezdičkový Lindner Hotel Gallery Central. Mali sme k nemu namierené autom, takže kým sme sa ocitli v jeho útrobách, čakala nás trochu dobrodružná cesta na -4 poschodie podzemného parkoviska. Odtiaľ sme sa výťahom dostali priamo na recepciu.

Telefonická rezervácia v nás zanechala výborný dojem, dohodli sme bezlepkový chlieb na raňajky aj večeru na siedmu hodinu a dobrý dojem sme mali aj s recepcie, aj keď vyžadovali finančnú zábezpeku.

Očaril nás interiér, veľmi moderný a vkusný, rovnaké prvky boli všade: na stenách recepcie, vo výťahu aj v izbách. Bielo-čierne kombinácie s výrazným využitím zrkadiel boli oživené sklenenými plastikami. Veľmi zaujímavo bola riešená v izbe sanitárna časť s variabilným zatváraním sklenených dverí a vytváraním rôznych možností prístupu k jej jednotlivým častiam. V apartmánoch  je navyše možnosť pozerania TV prijímača buď zo spálne alebo z obývacej časti, dal sa totiž preklopiť. Splnené boli aj všetky požiadavky na deklarovanú úroveň, bol tu kvalitný televízny prijímač, trezor, minibar, fén na vlasy, varná kanvica, šálky a na výber čaj a káva s cukrom a mliekom.

Na posteliach sú kvalitné matrace, akurát prikrývky sa nám zdali príliš ťažké.  K tomu nádherný výhľad na  rozsvietené večerné mesto – to všetko vyvolávalo výborný dojem. Ponuka jedál na raňajky bola v dostatočnom sortimente, nechýbalo ovocie, ponuka pre zdravé stravovanie a všetko korunovala kvalitná káva. Hotel má aj niekoľko možností, kde sa najesť - na 13. poschodí  je bar s reštauráciou, ktorý je veľmi príjemným miestom, je tu krásny výhľad na osvetlené večerné mesto a  intímna atmosféra pri tlmených svetlách, výborné miesto na romantické večerné posedenie.  Cez obed sa dá najesť v hotelovej reštaurácii na treťom poschodí, tá je ale rušnejším miestom.