Hotel má na svojej stránke informáciu, že je prvým na trase v Bratislavy. Tak sme prišli minule a zdalo sa nám to úplne jasné. Po dvoch rokoch sme prichádzali z opačného smeru a veru sme si pomáhali navigáciou. Hotel je schovaný medzi administratívnymi budovami a je tak dosť nenápadný. Jeho poloha pri ceste z Bratislavy je však vynikajúca.

Prvý dojem pre človeka, ktorý sem príde prvý krát je dosť „nehotelový“, vstup k výťahom a schodišťu pôsobí skôr ako vo výrobnom podniku, ale druhý vám ho napraví. Hotel ponúka veľmi príjemné, moderné ubytovanie, má dobrú reštauráciu a skvelé wellness, parkovanie je zdarma.

Rezervácia je bezproblémová, pamätali si aj našu požiadavku na bezlepkové stravovanie. Recepcia je umiestnená v kaviarni, moderne zariadené izby sú o poschodie vyššie.

Spĺňajú všetky štandardy – hosť tu nájde trezor, TV prijímač, minibar, klimatizáciu, kozmetiku, kvalitné postele. Pripravené sú  kúpacie plášte a papučky, my sme sa hneď vybrali do rímskych kúpeľov S.P.Q.R. Sú obľúbené aj navštevované, ale personál stráži, aby nebola prekročená ich kapacita. Vyskúšali sme bylinkovú, infra aj fínskú saunu, vírivú vaňu aj bazén s protiprúdom a Kneippov kúpeľ. Prostredie je tu vkusné, historizujúce a personál príjemný. Objednať sa dá relaxačná masáž.

Príjemnou bodkou za pobytom sú raňajky, ponuka teplého aj studeného bufetu a raňajkového menu je dostatočne široká, hosť si nájde ovocie aj zeleninu, jogurty a vločky aj niečo sladké.