Biznis hotel, ktorý sa nenachádza v centre mesta, má ale zase dobrý a rýchly  prístup z hlavných cestných ťahov a poskytuje parkovanie pri hoteli zdarma (v garáži je za poplatok). Izby sú účelne zariadené, ideálne pre ľudí, ktorí chcú v meste stráviť jednu-dve noci, len matrace boli na náš vkus príliš mäkké.

Okrem bežných vecí, ktoré sú v izbách štvorhviezdičkových hoteloch nutnosťou, ako fén, trezor, minibar (celkom dobre vybavený), klimatizácia, internet, majú hostia k dispozícii zdarma veľkú fľašu minerálky a pri objednávaní izby cez webovú stránku si môžu priobjednať transfer na letisko, fľašu vína, alebo sektu, ovocie ale napríklad aj prenájom bicykla. Na internetovej stránke sú aj dobre spracované zaujímavé miesta v Bratislave.

Na relax po pracovnom dni slúži malé wellness dvoma saunami a vírivkou, nie je v cene ubytovania, hoteloví hostia majú ale doň zľavu. Veľmi slušnú úroveň mali raňajky.

Hotel sa snaží škálou poskytovaných služieb zaujať klienta natoľko, aby sa sem vrátil aj počas ďalšej návštevy Bratislavy. Všetka snaha ale môže vyjsť navnivoč, ak vás ubytujú na poschodí, kde je ubytovaná skupina hlučných Talianov a. Z chodby aj okolitých izieb totiž počuť každé hlasnejšie slovo.