Bratislavský hotel Apollo (bývalá Dukla) je stará dobrá klasika z polovice dvadsiateho storočia. Za ten čas prešiel kompletnou rekonštrukciou a aj jeho posledné renovácie v rokoch 2013 a 2014 sú hlavne v prospech hosťa a nijako neubrali na atmosfére hotela. Zaručuje najvyššiu kvalitu ubytovacích služieb, vyznačuje sa maximálnou starostlivosťou o hostí a zaisťuje profesionálnu úroveň všetkých služieb. Vďaka polohe je ideálnym miestom pre tých, čo chcú spoznávať Bratislavu, ale aj pre obchodných cestujúcich.

Pri našom príchode v strede pracovného týždňa mali pracovníčky recepcie plno práce. Čakanie v masívnych kožených kreslách hotelovej lobby nám spríjemnila aktuálna domáca a zahraničná tlač. Mimoriadne ochotný a slušne jazykovo vybavený personál mám poskytol kompletné informácie o službách hotela a výhodách ubytovaných hostí. Na recepcii si treba vopred zarezervovať aj vstup do hotelového fitness, sauny, prípadne soľnej jaskyne. Poradili nám, že najpríjemnejšie je spojiť saunovanie s pobytom v jaskyni a čas určený na ochladzovanie a odpočinok stráviť v nej. Pracovník hotela vás predtým vyzdvihne na recepcii a odprevadí do wellness centra, kde vám všetko ukáže a vysvetlí. Inak je tu wellness samoobslužné, takže si môžete regulovať aj teplotu v saune.

V izbách sú kvalitné matrace, obliečky, hotelová kozmetika, nepriehľadné závesy, ktoré zabezpečujú takmer dokonalú nepriepustnosť svetla. Spravodajské, zábavné a športové programy môžete sledovať  na LCD televízore so satelitným príjmom vo viacerých jazykoch. Optimálnu teplotu a vzduch na izbách zaisťuje klimatizácia, ktorú si môžete nastaviť podľa svojich požiadaviek.

K pobytu v hoteli Apollo patrí tiež možnosť prežitia skutočných gastronomických zážitkov. Medzinárodné špeciality so silným vplyvom francúzskej kuchyne. Ubytovaní hostia majú 20-percentnú zľavu na konzumáciu v reštaurácii.

Profesionálny bol aj obsluhujúci personál pri raňajkách, ktoré sa podávajú v hotelovej reštaurácii, z ktorej je vďaka veľkým oknám tiež pekný výhľad. Vybrať si môžete zo skutočne veľkej ponuky teplého a studeného bufetu. Nechýbali miešané vajíčka aj na tvrdo, dusená zelenina aj čerstvá, nakladané syry, sušené paradajky, čerstvé ovocie, lievance, domáce koláče a výrobky zdravej výživy.

Kartový systém v hoteli prináša dokonalé bezpečie. Bez karty sa totiž nikto nedostane na žiadne poschodie kde sú izby. Svoje cennosti si môžete uložiť do trezoru s elektronickým zaistením, do ktorého sa zmestí aj laptop. K ďalšiemu prvku bezpečia patrí určite aj možnosť zaparkovať svoj automobil priamo na súkromnom, stráženom hotelovom parkovisku. Táto služba je hotelovým hosťom účtovaná zvlášť za 10 eur na noc.

Hotel pôsobí čisto a usporiadane, nepochybne ťaží z kvalitného kongresového zázemia. Tri navzájom prepojené, moderne projektované kongresové sály a poľovnícky salónik sú na samostatnom podlaží. Poskytujú kompletné najmodernejšie technické vybavenie.