Majitelia príjemného, aj keď trochu netradičného trojhviezdičkového hotela na južnom úpätí Chopku využili rekonštrukciu a eurofondy na to, aby v krásnom nízkotatranskom prostredí nielen vytvorili miesto na zimné a letné pobyty, ale aj domácim z okolia poskytli možnosti na kúpanie a wellness.  Izby sa vyznačujú dobrým dizajnom a príjemným farebným riešením, sú ale neveľké, čo platí aj pre kúpeľne.  V nich nám navyše už druhý rok prekáža bezpečnostné upozornenie, že poličky nad umývadlom sú neprimerane veľké a hrozí pri nich úraz. Za ten čas ich už istotne bolo možné vymeniť.

Ako už názov hotela naznačuje, hlavnou atraktivitou je parádny bazén s vodnými atrakciami (napríklad aj divokou riekou) a wellness centrum s výbornými saunami a masážami. Kúpanie v tomto prostredí je naozaj veľmi príjemné. Potenciál zariadenia však pokiaľ ide o služby zatiaľ nie je využitý naplno. Wellness centrum sa otvára až od desiatej, takže pri krátkych pobytoch už v deň odchodu nemáte veľkú šancu užiť si to najlepšie.  Rovnako v čase našej návštevy bolo dlhodobo vyblokované fitness centrum, ako sme sa dozvedeli kvôli fitness pobytu, ktorý tam prebiehal. Vo wellness hoteli by sme očakávali župany a papuče bezplatne a priamo na izbe, nie na recepcii a za príplatok.  Čipy na vstup do wellness časti by recepčné hosťom mohli vydávať automaticky, a nie na špeciálne vyžiadanie.

Reštaurácia hotela je útulná, s dobrou domáckou kuchyňou a primeraným raňajkovým sortimentom. Mnohí hostia využívajú polpenziu s ponukou jedál z bufetových stolov. Veľmi príjemné je posedenie v zimnej záhrade. Medzi netradičné služby, ktoré sa u nás vyskytujú zatiaľ len veľmi zriedkavo a určite stoja za vyskúšanie, patrí požičiavanie e-bicyklov, čo v tomto horskom prostredí mnohým môže prísť vhod.