Obľúbený hotel na južnej strane Chopku priamo pri lyžiarskych svahoch a lanovke o hostí naozaj nemá núdzu, aj nám sa tu podarilo rezervovať pobyt až na niekoľký krát, víkendy boli stále obsadené. A keď nie je sneh a nelyžuje sa, tak tu kraľujú turisti.

Okrem polohy treba vyzdvihnúť služby – príjemný personál, chutná a pestrá strava, zmodernizované wellness poskytuje príjemný relax, lyžiari tu majú dispozícii priestrannú lyžiareň.

Zaparkovali sme bez problémov pri hoteli, ale dostatok parkovacích miest je aj v blízkom okolí. V členitých priestoroch hotela to žilo, bolo tu plno a veľa detí. Na tie sa tu myslí, majú k dispozícii hracie kútiky a v zime aj lyžiarske škôlky.

Naša izba na vrchnom poschodí bola menšia a zariadená jednoducho, ale vládla tam čistota, nad štandard sme tu našli sme aj fén, kúpeľňa bola dobre vybavená kozmetikou. Dosť archaicky pôsobil akurát výťah ako z dávnych dôb, ktorý viac nefungoval ako fungoval – hostia zrejme nie sú zvyknutí zatvárať jeho vnútorné dvere. 

Rezervácia ubytovania bola podmienená tým, že si objednáme k nemu polpenziu, takže sme rovno z recepcie zamierili do reštaurácie, ktorá bola zaplnená skoro do posledného miesta. Varia tu chutne a personál dokáže hosťovi pobyt spríjemniť, nie naopak.

Večer po turistike alebo lyžovačke dobre padne pobyt vo wellness, to je priestranné s troma druhmi sáun a veľký záujem je najmä o vírivku, umiestnenú na terase. V zime možno z okna večer pozorovať aj ruch a úpravu tratí na kopci, často je to lepší lepší program, ako dávajú v televízii...

Raňajky tu podávajú medzi siedmou a deviatou. Ponuka bola pestrá, k dispozícii bol teplý aj studený bufet, zelenina aj ovocie a k tomu pozorný personál. Pri odchode sa s týmto krásnym miestom možno rozúčiť pohľadom na okolité kopce, alebo v zime na zjazdovky plné lyžiarov a snowboardistov.