Blízko kúpeľného mesta Piešťany v Moravanoch nad Váhom sídli penzión, ktorý má už dlhú tradíciu a stabilnú úroveň. Na každom kroku vidieť a cítiť osobnú angažovanosť majiteľov.  Zelená budova je obrastená popínavými rastlinami, je na ňu príjemný pohľad aj pri posedení na vonkajšej terase.

Autom sa vchádza do areálu budovy, ktorý je v noci uzavretý, hosť dostáva kľúč od brány. Vonku zaujme aj bazén, v lete obkolesený ležadlami. Hostia majú k dispozícii wellness s tromi saunami a vírivkou, dajú sa objednať aj masáže, zábaly a iné procedúry.

Izby sú priestranné a čisté, čakali nás minerálky a cukrík na vankúši, v skrini župany a v kúpeľni okrem kozmetiky aj sušič na vlasy. V izbe vyššej kategórie je aj čajový servis.  Cestu si sem našli aj zahraniční hostia, v čase našej návštevy to bola skupina starších Nemcov, ktorý boli na wellness pobyte. Personál je na nich dobre pripravený, komunikuje v nemčine aj angličtine. Všade cítiť profesionálny a zároveň priateľský prístup.

Stabilný je tu personál, aj niektorí hostia, ktorým sa v Tematíne zapáčilo. V cene ubytovania sú raňajky, ktoré úrovňou môžu súťažiť s hotelmi vyššej kategórie. Sortiment je naozaj široký, každý deň ho obmieňajú kvôli hosťom s dlhším pobytom.

Penzión sa snaží hostí pritiahnuť aj pobytovými balíčkami, napríklad so zameraním na wellness, či špeciálne pre seniorov, hlavne rekondičné pobyty. Požičiavajú trekové paličky, loptu či badmington a spoločenské hry, za poplatok aj bicykel. Hosť tu má pocit, že majú naozaj záujem o jeho blaho.

Zhrnutie:

Plus: Príjemný penzión, kde ma hosť pocit, že sa starajú o jeho blaho

Mínus: Počas našej návštevy nijaké