Hotel v uličke pár desiatok krokov od konca piešťanskej pešej zóny, respektíve budova niekdajšieho secesného kúpeľného penziónu v ktorej sa nachádza, slávi tento rok storočnicu. Štvorhviezdičkové zariadenie poskytuje komfort súčasnosti, má priestorovo veľmi veľkoryso riešené izby, hostia majú k dispozícii kaviareň, reštauráciu, wellness, ktoré je otvorené počas celého dňa. Pre zvýšenie vlastného komfortu, keďže nie je veľmi priestranné, recepcia odporúča, návštevu aspoň pol hodinu vopred nahlásiť, tiež je tu aj príjemné átrium s ležadlami.

Hotel ponúka niekoľko druhov izieb (ale priestranné sú všetky), na webovej stránke má uverejnené, že pri objednávke cez web sa vám recepcia ozve do šesťdesiatich minút a aj tomu tak bolo, odpoveď sme dostali prakticky hneď. Recepčná nám pri check-ine poskytla všetky potrebné informácie o hoteli aj jeho službách, oceňujeme že check-out majú v Sandor Pavillone o jedenástej, takže hostia, ktorí si radi pospia môžu plne využiť čas raňajok, ktoré sú do desiatej.

Izby sú zariadené s vkusom, postele sú pohodlné, hosť má dostatok odkladacieho priestoru, wifi na izbe fungovalo bez problémov, tiež elektrické zástrčky sú umiestnené tak, aby mohol návštevník prípadne pohodlne používať svoj notebook, v kúpeľni má hosť k dispozícii kvalitnú kozmetiku.

V izbe má hosť na privítanie piešťanskú kúpeľnú oplátku, našli sme aj stručne ale prehľadne urobený manuál o službách hotela s príhovorom riaditeľky, čo oceňujeme, bolo dostatok materiálov o Piešťanoch a okolí a aktivitách, ktoré tu možno robiť, hosť tu nájde aj brožúrku o združení Historických hotelov Slovenska, keďže hotel je zakladajúcim členom a jeho riaditeľka prezidentkou združenia a na recepcii je vystavená aj zakladajúca listina