Úpravca, v prvom rade, zmenil masku chladiča. Isté zmeny postihli aj nárazník vpredu, lebo širšie blatníky musia schovať väčšie disky. Hlavne širšie. Rozšírenie sa prejavilo aj na zadnej náprave a očividné je aj zvýšenie svetlej výšky.

Predný nárazník je teda omnoho agresívnejšie tvarovaný ako na sériových kusoch. Maska chladiča zase pripomína vertikálnym lemovaním tú, ktorú automobilka používa na modeloch AMG a volá ju Panamericana.

Disky majú priemer 22 palcov a ponúkajú kombináciu čiernej a striebornej farby. Strieborná je iba na kolesách, lebo Kahn prehodil všetky chrómové a inak farebné prvky exteriéru za rovnaké, ale lakované čiernou farbou, rovnakou akú má karoséria.

Mercedes-Benz X350d Kahn - všetky chrómové prvky nahradili čierne Zdroj: Kahn Automobiles

Aj interiér si prešiel prerodom. Kožené čalúnenie má kombináciu čiernej a červenej. Prešívanie je tiež červenou niťou a na sedadlách majú aj prešitý vzor. Škoda, že prístrojová doska ostala bez zmien a bez čalúnenia. Spodná časť by si obtiahnutie kožou naozaj zaslúžila. Tá je jedným z prvkov, ktoré na triede X vadia viacerým, čo s ním prišli do kontaktu.

To, čo nikomu nevadí, čo je veľkým pozitívom auta, je motor. Trojlitrový šesťvalec má výkon 190 kW (258 k) a ponúka príjemný a kultivovaný chod.

Mercedes-Benz X350d Kahn - interiér má nové čalúnenie sedadiel Zdroj: Kahn Automobiles