Svetovou dvojkou je tak isto ako vlani Soul-Incheon, hlavné letisko v Južnej Kórei a trojkou je opäť letisko v Mníchove. V prvej desiatke je šesť východoázijských letísk, tri európske (okrem Mníchova ešte Zürich na šiestom a Londýn-Heathrow na ôsmom mieste. Desiatku uzatvára letisko Hamad v Dohe. Letiskom, kde sa v ostatnom roku najvýraznejšie zlepšili služby je Noi Bai v Hanoji, Hamad v Dohe a Bombaj.
Najlepšie tranzitné služby cestujúcim poskytuje Soul-Incheon, Singapur-Changi a Hongkong, najčistejšie sú japonské letiská Tokio-Haneda a Centrair v Nagoji a Soul-Incheon. Slováka, odlietavajúceho z Viedne, zaujme, že, v Európe sa najlepšie prestupuje na ďalšie, najmä medzikontinentálne lety v Mníchove, Amsterdame a Zürichu.
Susedná Viedeň je v zozname najlepších európskych letísk na desiatom mieste. Európske letiská respondenti Skytraxu hodnotili aj podľa regiónov. Praha bola hodnotená medzi stredoeurópskymi letiskami a skončila na ôsmom mieste.
Vo východoeurópskom rebríčku je Bratislava na siedmom mieste (vlani bola na ôsmom a najlepšie bola hodnotená v roku 2014 – na piatom mieste). Najlepším vo východnej Európe je letisko Ferenca Liszta v Budapešti, nasleduje estónsky Tallin a kyjevské letisko Boryspiľ. Pred Bratislavou je Sofia, po Bratislave Tbilisi.