WinePlanet mnohí poznajú ako významný eshop s vínom. Donedávna milovníci vína navštevovali len predajňu v sídle firmy na Starej Vajnorskej v Bratislave. V minulom roku sa však predajne rozšírili o vínotéku v masívnom projekte Nivy centra a o horskú vínotéku na Donovaloch. V apríli roku 2022 sa potešila Banská Bystrica zo štýlovej predajne v Europa Shopping Centre. Päticu predajní s vínom a destilátmi pod značkou WinePlanet uzatvára nová vínotéka v nákupnom centre Bory Mall. Určite však ani zďaleka nepôjde o finálny počet.

Vínotéka WinePlanet Nivy centrum
Zdroj: WinePlanet

Vedúca novej vínotéky WinePlanet Michaela Althapová vás srdečne pozýva na Grand Opening do Bory Mall: „Počas slávnostného otvorenia budete môcť ochutnať slovenské a zahraničné vína a to úplne zadarmo. Bezplatná degustácia sa bude konať na námestí Bory Mall na prvom podlaží neďaleko našej novej vínotéky. Zavítajú k nám osobne slovenskí vinári z vinárstva Karpatská Perla, Nichta a Miluron. Počas dvoch dní 25. – 26. novembra od 14:00 do 19:00 sa určite zastavte na pohárik.“

Vedúca vínotéky WinePlanet Michaela Althapová
Zdroj: WinePlanet

Vo vínotéke Bory Mall nájdete aj priestor určený pre súkromné degustácie, príjemné posedenia s priateľmi pri pohári vína alebo šálke kávy. „Podobne ako vo vínotéke na Nivách, aj v Bory Mall budete môcť ochutnávať vína prostredníctvom unikátneho systému Enomatic. Zariadenie umožňuje dávkovať kvalitné vína priamo z fľaše a uchováva vína až 4 týždne v dokonalej kvalite, vôni a so všetkými atribútmi pri degustácii. Pokojne u nás môžete posedieť s pohárom v ruke a vychutnávať si atmosféru zážitkovej predajne.“ dopĺňa Michaela.

Vínotéka WinePlanet Bory Mall
Zdroj: WinePlanet

Vínotéky WinePlanet ponúkajú viac ako tisíc druhov vína a destilátov z celej planéty. Môžete si vyberať z množstva kvalitných vín od popredných slovenských a zahraničných vinárstiev, ale aj prémiových značiek destilátov, rôznych pochutín, kávy, čajov či čokolád. Predajne fungujú podobne ako obchody s vínom vo svete, ponúkajú dobrú dostupnosť, široký sortiment tovaru a ochotný personál, ktorý vám vždy rád pomôže pri výbere vín a darčekov.

Ilustračné foto
Zdroj: WinePlanet