Ryanair tak z bratislavského letiska počas budúcej letnej sezóny bude prevádzkovať spolu sedemnásť pravidelných liniek do siedmich krajín so 63 letmi týždenne a ročne chce prepraviť jeden milión cestujúcich. Jednou zo zatiaľ dvoch nových avizovaných destinácií bude španielsky Madrid s tromi letmi za týždeň. Aerolínie plánujú otvoriť bázu v Bratislave v marci a budú na nej mať spočiatku dve lietadlá.

Írsky letecký dopravca počas letného letového poriadku v roku 2015, od konca marca do konca októbra, bude prevádzkovať pravidelné lety z Bratislavy aj do pätnástich tradičných destinácií.

Na letisko Stansted pri Londýne bude lietať štrnásťkrát v týždni, do Dublinu sedemkrát, do Lutonu pri Londýne, Milána (Bergamo) a Ríma štyrikrát, do Birminghamu, Bruselu (Charleroi), Liverpoolu a Paríža (Beauvais) trikrát, do Alghera, Barcelony (Girona), Edinburghu, Malagy, Palmy de Mallorca a Trapani dvakrát týždenne.

Ryanair zabezpečuje vyše 1 600 letov denne zo svojich 72 báz, spája 184 destinácií v tridsiatich krajinách a k dispozícii má flotilu viac ako tristo nových Boeingov 737-800.

Aerolínie nedávno oznámili objednávky na ďalších 280 nových lietadiel typu Boeing 737 ako aj opciu na ďalších sto Boeingov 737 MAX 200s. Umožní to znížiť ceny a zvýšiť prepravu pasažierov z plánovaných 90 miliónov v tomto roku na vyše 150 miliónov v roku 2024. Ryanair má v súčasnosti okolo 9 500 zamestnancov.