Slovenské publikum je stále verné kinám Cinema City a najlepším dôkazom je nedávna septembrová projekcia komédie Vstupenka do raja, v ktorej bok po boku hrajú George Clooney a Julia Roberts. Tento titul naplnil do posledného miesta kinosálu SUPERSCREEN  s kapacitou 465 osôb v Cinema City Aupark.

Ilustračné foto
Zdroj: Cinema City

Do Auparku sa Ladies Movie Night presunula tento rok v júni, nakoľko priestory akcie v doterajšej lokalite OC Eurovea prechádzajú rekonštrukciou. Nové priestory budú na akciu Ladies Movie Night využívané až do marca 2023.

Ilustračné foto
Zdroj: Cinema City

Dôvodom zmienenej rekordnej návštevnosti však nebol len samotný filmový titul, ale celková atraktivita formátu Ladies Movie Night, ktorý aktívne zapája aj partnerské firmy a ponúka návštevníkom atraktívny sprievodný program. Popularita tejto akcie je vďaka tomu na Slovensku dlhodobo veľmi vysoká a každý mesiac je vypredaná. Partneri tak majú možnosť využiť túto špeciálnu projekciu k účinnej komunikácii v jedinečnej atmosfére, v ktorej sa celá akcia nesie.

To, že tento koncept pre partnerské firmy funguje, dokazuje skutočnosť, že aj počet zapojených parterov bol tentokrát rekordný. Akcií Ladies Movie Night sa pravidelne zúčastní dostatok partnerov (okolo 8 až 10 značiek), avšak tentokrát sa s počtom 18 zapojených spoločností jednalo o rekord i v tomto ohľade. Oblasti pôsobnosti partnerských spoločností boli veľmi pestré. Nechýbali zástupcovia segmentov oblečenia a obuvi, kozmetiky, potravinárstva, výživových doplnkov a ďalších. Nechýbal však ani neziskový sektor zastúpený organizáciou Liga proti rakovine.

Ilustračné foto
Zdroj: Cinema City