Marek Hamšík si cení pokoj a pohodlie a práve to mu moderná honosná vila ponúka. Spolu so svojou manželkou Martinou, dcérou Melissou a synmi Lucasom a Christianom si v nej užívajú rodinné chvíle. Informuje webový portál lepsiebyvanie.pluska.sk 

Kde sa vila nachádza? 

Za domom majú Hamšíkovci výhľad na zeleň. Vybrali si teda miesto na miernom kopci pod lesom, ktoré oplýva pokojom.

Stavba má viacero veľkých presklených plôch, teda nie je núdza o výhľady do veľkej záhrady. Tam nesmie chýbať futbalové ihrisko, kde trénujú hlavne Marekovi synovia.  

Luxusná stavba 

Vila je luxusná zvonka, ale použité materiály ju obohacujú aj zvnútra. Pri stavbe dominovali hlavne kameň, sklo a drevo. Webový portál dodáva, že Hamšíkovci milujú prírodné materiály. 

Najobľúbenejšie miestnosti 

V prípade Mareka Hamšíka by určite išlo o izbu, kde má uložené všetky svoje trofeje a zaberajú mu celú stenu. Podľa webovej stránky je výstavnou miestnosťou hlavne obývačka.  

Je ladená v hnedých odtieňoch a okrem priehľadného kozubu na drevo a televízora príjemnú atmosféru vytvorí hlavne pohodlná kožená sedačka. Pozornosť však upúta aj zaujímavý mozaikový koberec či originálny stolík z masívneho dreva.  

Atmosféru dotvárajú aj svietidlá. Krištáľové lustre so vzorom padajúcich kvapiek dodávajú interiéru nádych luxusu. Nad koženou sedačkou sa je zase luster s kovovým tienidlom, ktorý zase dodáva prvok industriálneho štýlu.