Budúci rok plánuje otvoriť dva takého rezorty – 1. apríla na Bali a nedávno oznámili otvorenie prvého hotelového rezortu siete v Karibiku, na ostrove Dominika. Na západnej pologuli prevádzkuje Kempinski zatiaľ jediný hotel, v Havane, ktorý bol prvým päťhviezdičkovým hotelom na Kube.

Hotel Cabrits Resort & Spa Kempinski stavajú v Douglas Bay na severozápade ostrova, na okraji národného parku Cabrits a neďaleko druhého najväčšieho mesta Dominiky, Portsmouth. Bude mať 160 izieb, spa, niekoľko bazénov a reštaurácií a tiež rozľahlú záhradu. Investorom je spoločnosť Range Developments, ktorá si urobila meno otvorením hotela Park Hyatt St. Kitts, ktorý americká CNN vyhlásila za najlepší rezort v Karibiku.

Ostrov Dominika sa chce aj otvorení hotela siete Kempinski pozicionovať ako cieľ luxusných dovoleniek. Pred vyše rokom ho veľmi poškodil hurikán Maria, medzičasom už ale hotely postupne po rekonštrukcii otvárajú.

Nedávno, 1. októbra, otvoril Kempinski nový hotel na opačnom konci sveta –Capitol Kempinski Hotel Singapore. V tomto prípade ide o mestský hotel, je umiestnený v centre mesta.