Invazívne estetické zákroky však nie sú jediná cesta so zaručeným výsledkom. Omladnúť a získať späť svoju krásu môžete aj bez bolesti. Postačí vám k tomu kvalitná kyselina hyalurónová a pár dní voľna v jednom z najobľúbenejších dovolenkových rezortov Slovenska.

Dovolenka v hoteli Park v Piešťanoch

Hotel disponuje ideálnymi podmienkami na relax spojený so zábavou. Mesto Piešťany je všeobecne jedným z najznámejších kúpeľných miest, v ktorom si dávajú do poriadku svoje unavené a ubolené telo nielen Slováci, ale aj mnohí cudzinci.

Za všetko môže bohatý zdroj liečivej minerálnej vody a bahna, pomocou ktorých môžete zmierniť nielen bolesť, ale aj omladnúť. Po liečivej procedúre sa dá v štýlovo zariadenom a modernom hoteli Park v Piešťanoch veľmi dobre odpočinúť.

O úspech komplexnej liečby sa postará unikátny prameň termálnej minerálnej vody s pomerne vysokou a nemennou teplotou 67 - 69 °C pri prameni. Obsahuje veľa síry a sírovodíka, čo sú látky, ktoré spolu s vyššou teplotou prameňa blahodarne pôsobia na liečbu bolestí chrbtice, poúrazových stavov, degeneratívnych ochorení, reumatoidnej artritídy a mnohých iných problémov súvisiacich s pohybovým aparátom a nervovým systémom.

Nesmieme zabudnúť ani na liečivé bahno, ktoré vzniká v oblastí výverov termálnej vody a po technickom spracovaní dokáže poskytnúť telu nielen úľavu. Tak si zbaľte svoj nový cestovný kufor a vydajte sa za spoznávaním krás tohto mesta a liečivými účinkami termálnej vody. Uvidíte, že pár dní voľna sa odzrkadlí nielen na vašej mysli, ale aj krásnej a sviežej pokožke.

Ilustračná foto
Zdroj: Shutterstock.com

Vyskúšajte kyselinu hyalurónovú

Za optimálnych podmienok a do určitého veku ju veľmi dobre produkujú bunky nášho tela. Kyselina hyalurónová v koži vypĺňa medzery medzi kolagénovými a elastínovými vláknami, čím zabraňuje tvorbe vrások. Vďaka nej je pokožka pevná a hladká.

Silné UV žiarenie, nevyvážená strava a zlé návyky však môžu produkciu buniek kyseliny spomaliť a zastaviť, výsledkom čoho bude ochabnutá a suchá pleť a výraznejšie vrásky. Ak to preto vaše telo vzdalo, nie je ešte dôvod na paniku, pretože spôsobov, ako môžete svoje telo omladiť a doplniť mu potrebné zásoby tejto dôležitej látky, je veľmi veľa.

A dobrou správou je, že mnohé z nich už dokonca nie sú ani invazívne. Kvalitnú kyselinu hyalurónovú v gélovej forme a vo vysokej koncentrácii si môžete naniesť na pleť alebo požadované miesto aj obyčajnou pipetou. Stačí pár kvapiek a pleť bude jemnejšia, pevnejšia, viac pružná a lepšie odolávať príznakom starnutia.

V kombinácii s uvoľnením celého tela v kúpeľoch Piešťany, to bude tá najlepšia cesta, ako si dať celé telo do poriadku. Tak sa o tom presvedčte a relax v prospech zdravia a krásy si toto leto doprajte.