Základ pre špeciálnu sériu je najslabšia verzia s benzínovým motorom. Tá má prepĺňaný osemvalec, ktorý má výkon 405 kW (550 k) a 770 Nm. To rozhodne nie   je málo aj keď na W12 trochu výkonu stráca.

Tento model bude určený špeciálne pre trh v Texase, pretože v iných štátoch USA majú aj iných výrobcov klobúkov. V ponuke bude s tromi odtieňmi laku karosérie, ktoré majú pripomínať práve najpoužívanejšie farby pokrývok hlavy.

Na odlíšenie je na poslednom stĺpiku karosérie logo Stetson. Na výber bude biela farba karosérie Sand doplnená o odtieň Silverbully pre verziu Stetson Open Road. Každá z kombinácií bude mať protipól v klobúkovom svete. Stetson Boss of the Plains bude mať na Bentley farbu Dark Cashmere a 100X El Presidente zase prinesie čiernu farbu Onyx.

Bentley Bentayga Stetson - béžová je doplnená hnedou Zdroj: Bentley Dallas

Interiér prichádza s dvomi farbami čalúnenia. Hnedú dopĺňa béžová. Dokonca na sedadlách je zrejmý prechod medzi dvomi farbami. Na sedadlách je naviac logo Stetson. To sa rovnako nachádza na prahových lištách. Iné obloženie ako z dreva by sa k autu ani nehodilo.

Bentley v Dallase už má jeden kus na sklade a stojí 246 578 amerických dolárov. V prepočte to je približne 225-tisíc dolárov. V Európe by však takáto špeciálna séria asi veľký zmysel nemala.

Bentley Bentayga Stetson - niekoľko pripomenutí série na aute je Zdroj: Bentley Dallas