Nový Voyager má byť lacnou a jednoduchou alternatívou ku Pacifice. Predchádzajúca hranatá verzia však z ponuky nevypadne ešte po určitý čas. Od modelu Pacifica sa ku Voyageru dostal Chrysler veľmi jednoducho. Vyhadzovaním prvkov výbavy.

Výbavové odľahčovanie však nič nespravilo s usporiadaním sedadiel. Vnútri je stále sedem sedadiel, ktoré sú celkom variabilne posúvateľné a schovávateľné. Takisto v ponuke zostala možnosť 7-palcového displeja s dotykovým ovládaním. Dokáže zobrazovať ako Android Auto, tak Apple CarPlay.

Chrysler Voyager - predchodca bude v ponuke ešte rok Zdroj: Chrysler

Aj pohonná jednotka ostala rovnaká ako v pôvodnom modeli, benzínový šesťvalec bude mať takmer 221 kW (300 k). To už pekne rozhýbe aj relatívne veľký a ťažký minivan. Existuje predpoklad, že hybridná verzia ostane exkluzívne pre drahší model Pacifica.

Súčasný Voyager, pôsobiaci na trhu s dodatočným označením Grand však ostane v ponuke popri novom modeli ešte minimálne rok.

Podľa dostupných informácií bude stáť základná verzia Voyageru 28 480 amerických dolárov. Pri súčasnej cenovej politike automobilky to je o 250 dolárov menej ako základná verzia modelu Pacifica. Je však jasné, že reálne ceny sa budú líšiť a budú ešte o niečo priaznivejšie.

Chrysler Voyager - pohon zabezpečí šesťvalec Zdroj: Chrysler