Vaši zamestnanci si môžu dopriať oddych, ktorý im dodá energiu v nezabudnuteľnom štýle. K tomu skvelá zábava a výborné jedlo. To všetko môžete stihnúť ešte pred predvianočným zhonom.

Stredoveká večera bez oblekov

Na úvod si u nás doprajte stredovekú večeru. Bez oblekov, kostýmov a modernej etikety. Ponúkame chuťovky z bravčového a hydiny na drevených misách, kde sa s príborom nemusíte unúvať. Ruky vám bohato postačia. K tomu dobová hudba či šermiarske alebo scénické predstavenie.

Strava stredovekých Európanov vraj bola nudná – samý chlieb, polievky či strukoviny. S nami si môžete vyskúšať na chvíľu rolu panovníkov a hodovať ako stredovekí králi. Ponúkame bravčové, divinu, kačky a iné poľovnícke špeciality v unikátnej príjemnej atmosfére nášho hotela. Gastronomický zážitok na spôsob, aký si sami zvolíte.  

Zdroj: Chateau Amade

A k tomu možnosť užiť si honbu za pokladom. Poďte s nami pátrať po stratenom náhrdelníku Amadeovcov, uhorského šľachtického rodu, ktorému kedysi patrilo panstvo vo Vrakúni.

Escape room  Vyskúšajte si logické schopnosti a tímového ducha v našej escape room. Hľadajte skryté úlohy, spolupracujte a komunikujte. Dokážete sa dostať na slobodu v priebehu 60 minút? Ste súdržný kolektív, ktorý si poradí so všetkými nástrahami?

Relax pre telo i ducha

K teambuildingu patrí aj oddych a u nás. Ponúkame tak vítaný relax pre telo i dušu. Vonkajší a vnútorný bazén, perličkový kúpeľ či saunový svet sú našou pýchou, rovnako ako široký výber procedúr v hotelovom wellnesse. História na vás dýchne aj v našich tureckých kúpeľoch Hamam. Očistné procedúry, ktorými sa môžete naštartovať do ďalších týždňov, majú v moslimskom svete stáročnú tradíciu.

Zdroj: Chateau Amade

Čakáme vás. Château Amade leží síce na pokojnom a malebnom mieste s nádhernou anglickou záhradou, no napriek tomu neďaleko Bratislavy. A ak vás lákajú motory či  adrenalín, vychytený Slovakia Ring leží len 15 kilometrov od Château.

Zdroj: Chateau Amade