Vďaka prírodnej termálnej vode, sa kúpeľný región Bad Waltersdorf stal centrom zdravia a pôžitkov.
Každý hosť – či už preferuje starostlivosť o zdravie, športové aktivity alebo vyhľadáva pôžitky – si tu nájde ten správny spôsob, ako načerpať energiu. Široká paleta športových aktivít vám umožňuje vyskúšať si niečo nové a zároveň urobiť niečo pre seba. Popri početných turistických, bežeckých a cyklistických chodníkoch a trasách nájdete útulné viechy, vynikajúce reštaurácie a mnoho domácich tajných tipov.

Spoločný relax v liečivej termálnej vode

Región Bad Waltersdorf sa vyznačuje jedným z najbohatších výskytov termálnej vody v Rakúsku. Hostia rezortu Quellenhotel Heiltherme Bad Waltersdorf si môžu vychutnať liečivú termálnu vodu v dvoch kúpeľoch: vo verejných termálnych kúpeľoch a pramenitej oáze, ktorá je k dispozícii výlučne pre hotelových hostí. Vychutnajte si naše ponuky: napr. relax vo dvojici a relaxujte v 14 termálnych bazénoch a útulných relaxačných zónach. Saunový svet láka na voňavé saunovanie s ponukou špeciálnych štajerských kúpeľov – s tekvicovým olejom alebo chladivým gélom so soľou, ľadovými vločkami alebo francovkou. Špeciálne pre ženy je určené feminárium, samostatná kúpeľná zóna v pramenitej oáze.

Zdroj: Bad Waltersdorf

Zažite regionálnosť s „Tradičnou štajerskou medicínou®“

„Tradičná štajerská medicína®“ (TSM®) je inováciou v termálnych kúpeľoch Bad Waltersdorf. Jej základom sú pôvodné liečebné postupy a recepty z regiónu, orientované na kolobeh prírody a prispôsobené moderným požiadavkám. Výsledkom sú jedinečné masáže, liečebné procedúry v oáze zdravia TSM® a kulinárske zážitky v kulinárskom svete TSM®, ktoré sa riadia prísnymi kritériami kvality: sezónne ingrediencie z rodinných podnikov z regiónu, tradičný pôvod, prirodzenosť.

Viac informácií nájdete na www.badwaltersdorf.com.