Aké pánske tenisky bodujú v roku 2022 a zaslúžia si aj miesto vo vašom šatníku? Na výber máte hneď niekoľko teniskových možností. Od pánskych kopačiek až po elegantnejšie kúsky, ktoré vynosíte nielen pri športových aktivitách, ale aj počas bežných dní. V ponuke internetového obchodu CCC svoje čestné miesto majú aj univerzálne tenisky „do voza i do koča“. Vydajte sa s nami na malú exkurziu!

Ilustračné foto
Zdroj: CCC

Nesmrteľné sneakersy pre dokonalý šarm nositeľa

Synonymum pohodlia i komfortu v spojení s mestským dizajnom – to sú hlavné znaky Adidas tenisiek, legendárnych „conversiek“, čiernobielych Vans tenisiek s neprehliadnuteľnou šachovnicou i mnohých ďalších kúskov, ktoré nájdete aj v portfóliu CCC. Tieto kvalitné tenisky sú vyrobené tak, aby majiteľovi zaistili maximálny komfort pri nosení. Výroba inovatívnymi technologickými metódami s dôrazom na každý detail v kombinácii s prvotriednymi materiálmi – to sú spoločné znaky spomínaných značiek, medzi ktorými nechýbajú ani obľúbené Puma tenisky. Nielenže sú funkčné, strhávajú na seba tiež pozornosť svojím prepracovaným vzhľadom. Tieto atribúty z „obyčajných“ pánskych tenisiek urobili nevyhnutnosť každého mužského šatníka.

Pánske tenisky ako základ stylingu

Ruku na srdce, určite nám dáte za pravdu, že tenisky vytvárajú stavebný kameň rozmanitých a pôsobivých outfitov. Dokážu oživiť každý štýl, no najlepšie komunikujú s neformálnymi prvkami... Dokonale splývajú s basic kúskami, džínsami i nohavicami typu chino, perfektne ich zladíte aj so šortkami.

Biele tenisky sú must-have pánskej garderóby, ktorej dokážu dať nielen šmrnc, ale aj aj akúsi golfovú či tenisovú vážnosť a noblesu. Tenisky symbolizujú ľahkosť bytia, v ich nosení akoby ani neexistovali mantinely či obmedzenia. Hravosť a jednoduchosť sa odráža vo výbere jednotlivých modelov, ktoré dokážu oživiť každý naoko nudný outfit. Tenisky podčiarkujú individualitu, odhaľujú vkus nositeľa i jeho životné preferencie. Teniskami sa prihovára všetkým naokolo a ukazuje svoj svetonázor. Silné slová? Kdeže, v teniskách sa skrýva silný odkaz ich nositeľa, stačí sa len lepšie pozrieť.

Ilustračné foto
Zdroj: CCC

Farebná škála na celý rok

Biele športové topánky pre teplé mesiace, tmavé odtiene pre chladné obdobie? Kdeže, čierno-bielu klasiku môžete – podobne ako ostatné odtiene – nosiť bez obáv celoročne. Dôvodom je ich univerzálnosť, ktorá vyhovuje akémukoľvek štýlu – smart-casual i každodenným outfitom.

Asi nepovieme nič nové, no pánske tenisky sa nehodia k oblekom. Máte chuť rebelovať? Proti gustu žiaden dišputát, je to na vás, neboli by ste prvým ani posledným. Tenisky ako výstredný prvok stylingu a istá forma upútania pozornosti určite nabádajú k pohľadom. Ak vám môžeme poradiť, pri výbere správneho páru tenisiek sa riaďte predovšetkým vlastným komfortom – nepodceňujte správne zvolenú veľkosť!

Topánky, ktoré nosíte každý deň do práce, na nákupy, na vychádzky alebo na stretnutia s priateľmi, jednoducho musia byť pohodlné. Dbajte na správny výber kvalitných topánok, stavte na modely tenisiek od CCC, ktoré figurujú v desiatkach prvotriednych prevedení a dizajnov. A nezabudnite na jedno dôležité pravidlo – na kvalitnej obuvi sa neoplatí šetriť.

Ak si zvolíte overenú značku, môžete si byť istí, že váš vysnívaný kvalitný produkt si budete môcť užívať viac ako len jednu sezónu. V portfóliu CCC majú zastúpenie rôzne materiály, farby a strihy pánskych tenisiek v rôznych cenových reláciách. Vytvorte si vlastný – originálny styling. S pánskymi teniskami od CCC nikdy nešliapnete vedľa!