Samantha Fox, množstvo obľúbených slovenských i zahraničných interpretov, párty ako na Ibize so svetovými didžejskými hviezdami, súťaže či atrakcie pre najmenších. To všetko a omnoho viac sa dá zažiť v dňoch 28. - 29. júna na jednom mieste – v Nestville Parku v Hniezdnom. Organizátori jedného z najväčších podujatí na východnom Slovensku s názvom Nestville Open Fest už po ôsmykrát chystajú privítať letnú sezónu veľkolepým spôsobom.

Na toto otvorenie leta sa nezabúda

O to sa postará bohatý program, ktorý sľubuje množstvo nezabudnuteľných zážitkov.  Svoje hity prídu zaspievať okrem idolu 80-tych rokov Samanthy Fox aj hviezdy ako Richard Müller, Sima Martausová, S Hudbou Vesmírnou, Heľenine Oči, Gladiator, Peter Cmorik, Kristína, SIMA, NoControl, Rusín Čendeš Orchestra, OASIS Tribute či Akustika.

V Hniezdnom bude horúco ako na Ibize

Pravú atmosféru obľúbených exotických dovoleniek prídu do malebnej dedinky v okrese Stará Ľubovňa navodiť svetoví DJ-i, ktorých možno zažiť priamo na Ibize. Mená ako Ray Paeron, DJ Milana, DJ Borra či NUFF & LEKNO rozprúdia zábavu a navodia skutočnú atmosféru horúcich diskoték.

Nezabudnuteľné zážitky pre našich najmenších

Organizátori Nestville Open Festu, ako inak, mysleli tiež aj na našich najmenších a pripravili pre deti množstvo pútavých atrakcií. Okrem Oteckov, ktorí sa tentoraz predstavia v netradičnej úlohe – budú čítať Dobšinského rozprávky, príde deti zabaviť aj Miro Jaroš. V detskom hangári je pripravených počas celého festivalu množstvo pútavých atrakcií, ako napríklad bublinové či balónové show, maľovanie na tvár, detské divadielka, veľa animačných aktivít a kino, ktoré sa po 20.00 hodine premení na kino pre dospelých.

Malí či veľkí milovníci čokolády si prídu na svoje v čokoládovom svete Nestville Chocolate plnom vynikajúcich dobrôt a čokolády, ktorý je výnimočnou súčasťou Nestville Parku.

Dospelákov určite poteší zaujímavá expozícia Nestville Park, ktorá návštevníkov festivalu prevedie tajomným svetom liehovarníctva a tradičných ľudových remesiel.

Dych vyrážajúca Nestville Rodeo Show

V sobotu je pre tých, ktorí si nenechajú ujsť Nestville Open Fest 2019 pripravená fascinujúca Nestville Rodeo Show. Kone a jazdecké umenie môžu návštevníci obdivovať v dych berúcich rodeo disciplínach, ktoré sa budú konať v rodeo aréne.  Okrem vystúpenia Národného žrebčínu Topoľčianky, ktorý predvedie jazdy na koňoch a zrkadlové jazdenie, bude súčasťou programu tiež predstavenie Voltíž. Vyvrcholením celého rodeo bude Nestville Race, v rámci ktorého pretekajú dvaja jazdci súčasne na dvoch dráhach. Jazdci a kone budú musieť počas pretekania zdolať prekážky ako skok cez balíky zo slamy, skok cez sudy, skok cez prútie a slalom medzi sudmi.

Okrem uvedenej kultúrno-zábavnej nálože organizátori prichystali pre návštevníkov festivalu Nestville Open Fest 2019 množstvo atraktívnych súťaží a športových aktivít, pre ktoré sa oplatí prísť aj tento rok do Hniezdneho.