Riešením je prírodný inhalátor AntiFume. Tento produkt môžete použiť kedykoľvek a kdekoľvek. Je totiž praktický a jeho zloženie je z čisto prírodných esenciálnych olejov, ktoré neškodia ani vám a ani vášmu okoliu.

AntiFume je nosný inhalátor určený pre všetkých fajčiarov, ktorí sa chcú svojho zlozvyku zbaviť alebo ho obmedziť. Po jeho inhalácii nemáte totiž potrebu na ďalšiu cigaretu počas ďalších dlhých 50 minút, pričom jeho účinok je vedecky preukázaný. Vďaka používaniu inhalátora znížite počet vyfajčených cigariet o 30 percent.

Dôležitou výhodou inhalátora AntiFume je jeho dostupnosť bez lekárskeho predpisu a to, že si nevyžaduje žiadny lekársky dohľad, pričom jeho účinok sa počíta na celých 45 dní. Inhalátor môžete používať aj v prípade, ak užívate nejaké lieky. Používanie AntiFume nespôsobuje žiadne komplikácie a nevyvoláva žiadny abstinenčný syndróm.

Zdroj: AntiFume

Nosný inhalátor môžete so sebou zobrať kamkoľvek a nemusíte sa obávať ho použiť ani v uzavretých priestoroch, dopravných prostriedkoch, reštauráciách, či v nefajčiarskej spoločnosti. Nutkavý pocit na cigaretu tak v pohode zaženiete aj počas dlhého letu. Pravidelné používanie AntiFume oddaľuje potrebu na zapálenie si cigarety. Preto je vhodný pre fajčiarov v čase, kedy nie je vhodné si zapáliť cigaretu a rovnako je správnou voľbou aj v prípade, ak sa chcete závislosti postupne zbaviť úplne.

Prírodné zloženie inhalátora sa postará o vašu pohodu a dobrý pocit aj napriek tomu, že si nezapálite svoju obľúbenú cigaretu. Pokles tabakovej závislosti dosiahnete práve vďaka inhalovaniu 100-percentne prírodnej zmesi éterických olejov. Zmes tvorí esenciálny olej čierneho korenia, feniklu, bazalky a extrakt z tabakových listov. Preto sa nemusíte báť, že by ste z jednej závislosti prepadli ďalšej.

Zdroj: AntiFume