Sezónna karta Sunny Card umožní vášnivým lyžiarom a rodinám lyžovačku po celú zimu na rôznych zjazdovkách za jedinečné ceny. Karta Sunny Card platí vo všetkých lyžiarskych strediskách skupiny Schröcksnadel - Hochkar, Lackenhof am Ötscher, Hinterstoder, Wurzeralm, Almtal-Bergbahnen/Kasberg, Hochficht, Grossglockner/Heiligenblut, HochKössen v Rakúsku a na Schnalstalskom ľadovci v Južnom Tirolsku po celú zimu.

Pre rodiny, ktoré si užívajú zimu naplno, majú radi zmenu a rozmýšľajú hospodárne je SunnyCard ideála. Ak majú obaja rodičia kúpenú Sunny Card, ich deti do 15 rokov lyžujú zdarma.
Týždeň vianočná lyžovačka, týždeň počas zimných prázdnin, pár dní na lyžiach k tomu – a už sa Sunny Card oplatí. Deň lyžovania v prepočte stojí 10 EUR na osobu.

Práve teraz v predpredaji do 31. októbra je táto obľúbená sezónna karta o 20% lacnejšia a kúpite ju za 429 EUR (od 1.11. za 536 EUR).

Zdroj: Oberoesterreich Tourismus GmbH, David Lugmayr

Aj pre rodiča vychovávajúceho dieťa bez partnera je Sunny Card výhodná. Deti do 10 rokov žijúce s rodičom pri kúpe jednej Sunny Card pre dospelého lyžujú zdarma.

Sunny Card U 25 má špeciálne tarify aj pre mladých ľudí do 25 rokov. V predpredaji s 20% zľavou je už za 322 EUR (od 1.11. za 403 EUR).

Pre tých, ktorí obľubujú pohodovú lyžovačku počas týždňa je vhodná 1-dňová Sunny Card, platná od pondelka do piatka počas celej zimnej sezóny vo všetkých 9 lyžiarskych strediskách len za 312 EUR (od 1.11. za 390 EUR)

Sezónne karty sú platné počas všetkých prevádzkových dní v zimnej sezóne 2019/2020 okrem ľadovca Schnalstal. Na ľadovci je Sunny Card platná od 1.11.2019 do 3.5.2020. 

Spoznajte nové destinácie s kartou Sunny Card.
Viac informácií o karte SunnyCard a lyžiarskych strediskách na www.skisport.com.

Zdroj: Moritz Ablinger