Okrem turistiky v nádhernej prírode  a relaxu v luxusne zrekonštruovanom wellness, môžete tento čas naplniť množstvom zaujímavých akcií a hudobných programov. Počas Vianoc navodí sviatočnú atmosféru hotelový klavirista, ktorý s ľahkosťou zahrá každú ľúbeznú melódiu.  Pre návštevníkov hotela je pripravený bohatý program zahŕňajúci vystúpenia renomovaných umelcov a lokálnych folklórnych skupín. Štefanská zábava bude veselým zavŕšením idylických Vianoc. V BELLEVUE**** sa zabavíte s prehľadom každý deň.

VIANOČNÝ KONCERT

Ako bonus vedenie hotela pre ubytovaných, ale aj neubytovaných hostí pripravilo jedinečný koncert Adama Ďuricu, ktorý sa uskutoční 29.12.2019. Koncert bude akustický. Táto skvelá ponuka je vhodná na spestrenie voľných dní medzi sviatkami, okorenenie záveru tohto roka, alebo aj ako výborný typ na vianočný darček pre vašich blízkych. Využite jedinečnú možnosť zažiť  nezabudnuteľné chvíle v spoločnosti tých, ktorých najviac milujete. Bonusom tejto akcie je, že výťažok zo zisku sa vedenie hotela rozhodlo venovať pre zdravotne znevýhodnené deti zo Spojenej školy v Poprade. Podrobnejšie  informácie sú uvedené na: https://www.hotelbellevue.sk/blog/jedinecne-sviatky/.

SILVESTER

Vrcholom roka 2019 bude Silvestrovský večer odzrkadľujúci kvalitu, ktorú BELLEVUE**** svojim hosťom štandardne poskytuje. Vedenie hotela si dalo obzvlášť záležať na tom, aby bol tento večer  výnimočný a naozaj exkluzívny. All  inclusive  ponuka zabezpečí, že sa môžete bez obmedzení občerstviť presne  podľa svojej chuti. O zábavu sa s prehľadom postará hudobná kapela a moderátor Michael Szatmary, ktorý hostí zabaví aj svojim stand up vystúpením. Zlatým klincom silvestrovskej noci bude vystúpenie jedinečnej Dary Rolins. Pre zachovanie spomienok bude pripravený nápaditý foto-kútik. Viac informácií môžete nájsť na https://www.hotelbellevue.sk/vyhodne-ponuky/silvestrovsky-pobyt-2019/.

Vstupenku na Silvestra je možné zakúpiť aj pre neubytovaných hostí.

NOVÝ ROK

Ak niekomu zábava z konca roka nestačila, môže si voľné chvíle spríjemniť novoročným koncertom a množstvom rozmanitých aktivít až do Troch kráľov.

Zamestnanci hotela si uvedomujú, že spokojnosť detí prispieva k spokojnosti rodičov, preto je samozrejmosťou, že sa v priebehu celých sviatkov o detských návštevníkov postarajú profesionálni animátori. Majú pripravený zábavný program, ktorý poteší tých najmenších ale zaujme aj väčších.

BELLEVUE**** je pre obdobie prichádzajúcich Vianoc a konca roka na svojich hostí dokonale pripravený a s prehľadom splní očakávania aj tej najnáročnejšej klientely.

Podrobné info nájde na www.hotelbellevue.sk.