Moderátor turnaja - Martin Mňahončák, skvelý herec, ale aj výborný golfista, opäť potvrdil svoje kvality, a aj v tomto roku získal jednu z cien.

Hoci počasie podujatiu príliš neprialo – dážď sprevádzal golfistov počas celého dopoludnia - päťdesiatka hráčov vytrvalo postupovala od jamky k jamke, zdolávajúc nielen dážď, ale aj svoje osobné golfové handicapy. Spríjemnením upršaného dňa bola určite aj ochutnávka vína Mrva&Stanko a skvelé ceny pre výhercov jednotlivých kategórií.

Okrem vecných cien sú víťazi odmenení tradične aj krásnymi reprodukciami výtvarných diel s podpisom autora – tentoraz od vynikajúceho slovenského výtvarníka Roberta Bielika. A tí, ktorým sa neujde víťazstvo v turnaji, stále majú možnosť získať niektorú zo žrebovaných vecných cien od partnerov podujatia, ktorými v tomto ročníku boli Sedin Golf Resort, Slovenská golfová asociácia, Golf Centrum, Kompava, dm drogerie markt, Víno Mrva&Stanko, Cewe, Celimed OMRON, Rink, Spa Aphrodite Rajecké Teplice, Hotel Carlton, Nestlé, Hotel LÖWE, Metro, Piešťanský pivovar Žiwell, Unilever, Hotel Bystrá, Tiger, Holiday Inn, MILLIARD MEDIA, Trend a televízia TA3.

Turnaj prekonal minuloročný výťažok – v tomto roku dosiahol 9000 Eur – takže 5-ročná Lea sa môže tešiť na nový rehabilitačný kočík, 10-ročný Dominik a 14-ročná Noémi na domáce rehabilitačné zariadenie Motomed a 24-ročný Adam na nový mechanický vozík.

Spojiť golf a charitu je krásna myšlienka a turnaj Charity Golf ju každoročne potvrdzuje.