V teplákoch je dobre stále

Pohodlne sa cítime v oblečení, ktoré sa prispôsobí každému nášmu pohybu, nikde nás netlačí a cítime sa v ňom príjemne. Všetky tieto znaky v sebe spájajú tepláky. V teplákoch nám je najlepšie. Už dávno to nie je o starých teplákoch s rozťahanými kolenami, ktoré nosíme, kým sa na nás nerozpadnú. Obľubujú ich najmä páni, ktorí kráčajú s módou a majú radi voľnosť. Tepláky už nie sú len súčasťou športového oblečenia. V kvalitných teplákoch v rôznych farbách si môžete vychutnať aj všetky svoje voľnočasové aktivity, či ísť posedieť do mesta.

Ilustračné foto
Zdroj: Budchlap.sk

Mikina. Oblečenie na každý deň

Medzi obľúbené pánske oblečenie patrí aj mikina. Stal sa z nej univerzálny kúsok, ktorý je súčasťou každého mužského šatníka. Čierna mikina je najobľúbenejšia. Je neutrálna a s ostatnými kúskami oblečenia sa veľmi dobre kombinuje. Oblečte si tričko, zoberte mikinu a oblečte si ju, keď sa ochladí. Je ľahká a nebude vám zavadzať. Príjemne zahreje. Alebo si oblečte len mikinu. K teplákom alebo rifliam. Biela mikina na seba pritiahne každý pohľad, ale musíte si dobre rozmyslieť, kde si ju oblečiete. Rýchlo sa špiní, ale niekedy to za risk naozaj stojí. Zaujímavá potlač na bielej mikine vynikne najvýraznejšie.

Mikinu môžete zvoliť ku krku alebo na zips. Mikina na zips má jednu veľkú výhodu. Keď sa potrebujete trochu vyvetrať, zips rozopnete, ale mikinu úplne vyzliekať nemusíte. Keď sa ochladí, zips zapnete. Hneď je teplejšie. V predĺženej mikine na zips s kapucňou budete neprehliadnuteľný.

Ilustračné foto
Zdroj: Budchlap.sk

Jedna tepláková súprava na viac spôsobov

Tepláková súprava je najpohodlnejšie oblečenie na doma, pri ktorom nemusíte rozmýšľať, čo si obliecť, aby vám bolo pohodlne, ale aby ste aj dobre vyzerali. Vyberte si teplákovú súpravu bez potlače alebo s trendy potlačou. Nemusíte ju nosiť len spolu. Vrch aj spodok teplákovej súpravy si môžete obliecť aj k iným kúskom oblečenia a vyčarovať viac zaujímavých, nie len športových, outfitov.

Pohodlne znamená cítiť sa dobre. Vo svojej koži sa cítite len v peknom oblečení. Spojte príjemné s užitočným a zvoľte kvalitné tepláky a mikinu správneho strihu. Výber farby je len na vás. Ponuka je pestrá. Pohodlné oblečenie, v ktorom sa budete cítiť dobre určite nájdete.