V budúcom roku sa má uskutočniť z Berlína do Piešťan v jedno-, dvoj- či trojtýždňových jarných a jesenných turnusoch trinásť letov 68-miestnym lietadlom ATR-72 Českých aerolínií (ČSA). Do Piešťan budú prilietavať aj pacienti z Berlína a širšieho okolia, smerujúci na liečenie do Trenčianskych, Rajeckých a Turčianskych Teplíc, Teplíc, Bojníc a Dudiniec aj na Moravu do Luhačovíc.

Z Berlína sa do Piešťan lietalo aj v minulosti. Do roku 2008 lietal chartery nemecký eurowings, Air Berlin či Germania, potom sa však nový majiteľ nemeckého EuroMedu rozhodol lety kvôli ekonomickej kríze a zníženiu predaja kúpeľných pobytov zastaviť. V nemeckom obchodnom registri TREND.sk zistil, že práve vtedy do nemeckej spoločnosti vstúpil Vladimír Mečiar mladší. V slovenských kúpeľných mestách deklaroval záujem o nemeckú klientelu, pre zámery však nebol vhodný čas.

Lety sa obnovili v roku 2013 a po Danube Wings v nich do vlaňajška pokračovali ČSA. Tento rok sa opäť nelietalo, pretože nemecký EuroMed sa dostal do finančných problémov. V januári 2015 kompletný biznis EuroMedu, vrátane predaja kúpeľných pobytov na Slovensku, prevzal renomovaný berlínsky touroperátor MediKur-Reisen, ktorý na trhu pôsobí už sedemnásť rokov. Na obnovenie tohoročných letov však už nebol čas. Jeho slovenský partner EuroMed Slovensko, niekdajšia dcérska spoločnosť nemeckého EuroMedu, sa stala samostatnou slovenskou spoločnosťou a robí servis pre nemeckú klientelu.

Na obnovení linky sa marketingovou podporou podieľa aj mesto a Trnavský samosprávny kraj, ktorí získali zasa možnosť svojej propagácie v Nemecku. V súčasnosti Berlínčania cestujú do kúpeľov na Slovensku letecky cez Viedeň, Bratislavu a značná časť aj autobusmi, ktoré sú však najmä pre vek klientely dosť nepohodlné. Ak bude záujem Nemcov o lietanie priamo do Piešťan dostatočný, v roku 2017 by počet letov mohol pribudnúť a mohol by sa rozšíriť aj o Lipsko, kde je o slovenské kúpele stále veľký záujem.