Pozrime sa spoločne na 5 jednoduchých spôsobov ako šetriť s Tipli. Všetky sú dostupné pre každého a je len a len na vás, pre ktorý sa rozhodnete.

Cashback

Prvým spôsobom je cashback, čiže peniaze naspäť z nákupu. Stačí sa iba zaregistrovať na Tipli, prekliknúť sa do vášho obľúbeného obchodu práve cez web Tipli a dokončiť nákup presne tak, ako zvyčajne. Následne sa vám na Tipli účet pripíše dopredu avizovaná percentuálna čiastka. Napríklad pri nákupe so svetoznámeho aukčného portálu eBay UK, sú to až 2 % z hodnoty objednávky. Ponuka partnerských obchodov je však oveľa širšia, a tak si na svoje príde skutočne každý.

Zľavové kódy a zľavové kupóny

Okrem cashbacku sú k dispozícii aj skvelé zľavové kupóny a kódy, ktoré pre vás Tipli usilovne zbiera zo všetkých dostupných webov. Pre ich zobrazenie a využívanie dokonca nie je nutná ani registrácia. Prehľadné, zoradené a vždy aktuálne. Využívajte zľavové kódy a zľavové kupóny na Tipli aj vy.

Exkluzívne zľavové kódy

Ďalšou skvelou možnosťou ako ušetriť sú exkluzívne zľavové kódy. Tie sú k dispozícii iba pre zaregistrovaných použivateľov. Nikde inde ako na Tipli ich totiž nenájdete. Samotná registrácia je bezplatná a nezaberie vám viac ako dve minúty vášho času. Odmenou vám bude okrem exkluzívnych zľavových kódov aj funkcia cashbacku, čiže získavanie peňazí z nákupov naspäť. Napríklad v obchode AFG môžete získať až 1,5 % z nákupu naspäť.

Online akčné letáky

Online letáky oceníte najviac pri nákupe v kamenných predajniach rôznych supermarketov a hypermarketov. Prezerať si ich môžete aj z pohodlia domova, prípadne nech ste už kdekoľvek. Nájdete v nich tie najlepšie zľavy, akcie a rôzne super ponuky, ktoré vám umožnia ušetriť omnoho viac. Online akčné letáky sú k dispozícii bez nutnosti registrácie na portáli Tipli.

Tipy a triky

Poslednou možnosťou šetrenia sú Tipli tipy a triky, ktoré sú dostupné v množstve publikovaných článkov. Nájdete tu rôzne rady ohľadom online nakupovania, platobných metód, či rôznych tipov na odporúčané služby ako napríklad ČSOB internet banking.

Tak čo? Už viete, ktorý spôsob bude váš najobľúbenejší? Tešíte sa na šetrenie s Tipli?