Reštauráciu Sexi Dog otvorili koncom novembra na Suchom mýte.Šéfkuchár Dušan Platko kombinuje ingrediencie, ktoré sú práve v sezóne. Niektoré z kombinácií sú naozaj netradičné, napríklad tradičnú českú Kulajdu ozvláštnil nakladanými ázijskými hubami shimeji, domácu tlačenku podáva s kim chi.

Tekvica hokaido je doplnená vlašskými orechmi, ktoré kuchári vlastnoručne nazbierali a nakladali na jar ešte pred dozretím. Medzi hlavnými jedlami nájdeme aj fazuľový prívarok s hovädzími líčkami, pstruha sušeného na sladkom drievku, poctivý tatarák s quinoa plackou, pomaly pečený bôčik, roastbeef na koreňovej zelenine a domáce hubové pirohy na štýl taštičiek gyoza.

V ponuke je aj studená marinovaná cvikla so syrom buratta. Degustačné menu si môžu hostia vyskladať sami. Vo vínnej karte sú len slovenské vína, signature cocktails menu zostavil hlavný barman Stanislav Harciník. 

V interiéri určite návštevníka, ktorý sem pride prvý krát, zaujmú masívne drevené stoly zo slovenskej dielne St.Vol aj výrazný neónový nápis. Slovenskí remeselníci vyrobili aj keramiku pre servírovanie jedál.