Už to neplatí, vývesný štít reštaurácie je odstránený a vo výklade plagát s oznamom, že priestor je na prenájom aj s telefónnym číslom. Na webovej stránke Medusa Group a tiež na facebookovej stránke reštaurácie je ale oznam, že reštaurácia je dočasne zatvorená pre rekonštrukciu.

Prebiehala aj rekonštrukcia

Na Facebooku Primi Michalská si dokonca možno pozrieť fotografie z rekonštrukcie z januára a februára z tohto roku. Ako to s Primi na Michalskej vlastne je, sme sa preto spýtali priamo Medusa Group. Skupina sa však zatiaľ nevyjadrila, konštatovali, že situáciu objasnia až na budúci týždeň.

Samotnú Primi otvorili v roku 2003, keď bola jednou z prvých reštaurácií v rámci skupiny. Finančné výsledky skupiny za minulý rok nie sú známe, v roku 2017 skupina zaznamenala rekordné tržby na úrovni 9,4 milióna eur. Napriek tomu skončila v strate takmer 24 tisíc eur.

Ďalšie podniky v centre

V Starom Meste má Medusa ešte piváreň na Ventúrskej ulici, rockový a nočný klub na Sedlárskej a Ventúrskej ulici a tri prevádzky na Hviezdoslavovom námestí. Zvyšné bratislavské reštaurácie sú pivárne v rôznych častiach mesta alebo prevádzky v nákupných centrách.