Šéfkuchár Jaroslav Žídek sa po desiatich mesiacoch vracia späť do profesionálnej kuchyne. Od 1.11.2012 preberá gastroaktivity spoločnosti Slávia Capital v reštaurácii Albrecht. Reštauráciu v rovnomennom päťhviezdičkovom hoteli si berie do prenájmu, s novým konceptom ju otvára 5. novembra.

Hovorí, že chce nasledovať trend tradičných rodinných reštaurácií, kde majiteľ pozná svojich hostí a sám sa o nich aj stará. Koncept menu by mal byť podobný ako v jeho predchádzajúcom pôsobisku, v reštaurácii Camouflage, pracovať chce aj s kvalitnými surovinami od slovenských producentov.

Jaroslav Žídek patrí medzi top šéfkuchárov na Slovensku – pravidelne sa umiestňoval medzi Top 10 šéfkuchármi Trend Top reštaurácie a hotely, trikrát za sebou získal titul Šéfkuchár roka v hodnotení bedekra Gurmán. Viedol reštaurácie Camouflage a Flowers, ktoré sa umiestňovali v Top 5 slovenských podnikov v rebríčkuTrend TOP reštaurácie a hotely a Camouflge ho niekoľko krát vyhrala. Obidva podniky bodovali aj v zahraničí – v bedekroch Feinschmecker, Gault Millau, Falstaff a CEE Food. Známym sa stal aj vďaka televíznym programom Ano šéfe! A Nebíčko v papuľke. Vydal knihu Šefkuchár v paláci, ďalšiu, Nebíčko v papuľke pripravuje.