Originálny interiér, slovenská a medzinárodná kuchyňa, príjemná atmosféra, výhľad do mestského parku. To všetko poskytuje reštaurácia v secesnej časti hotela Most slávy na hereckými hviezdami najnavštevovanejšom slovenskom moste. Nie veľa reštaurácií vás svojím interiérom vytrhne z modernej klasiky dnešnej doby. Po vstupe cez vitrážové dvere návštevníka upúta kazetový drevený strop, mramorová podlaha, ľahké svetlé závesy na oknách a obrazy vo vyrezávaných zlatých rámoch. Reštaurácia je nefajčiarska a klimatizovaná. Ocenenia hodné je aj to, že sú tu pripravení aj na rodiny s malými deťmi. Detský kútik slúži nielen pre pobavenie detí, ale aj pre váš pokoj pri gastronomických zážitkoch.

Za výnimočnosťou miesta nezaostáva ani tunajšia kuchyňa. Šéfkuchár Juraj Gálik kladie dôraz na špeciality z mäsa, hlavne z diviny. Nami vybraný jelení vývar bol poctivý, silný a správne dochutený. Mrkva chrumkavá, kúsky mäsa mäkké a čerstvá petržlenová vňať príjemne aromatická (1,80 EUR). Jedálny lístok nie je nijako obšírny, dopĺňa ho ale zaujímavý výber sezónnych špecialít. Zo stáleho jedálneho lístka sme pri našej návšteve ochutnali krásne mäkký a v chuti výrazný steak z jeleňa na grilovanej zelenine (13). Sezónna zelenina bola rozmanitá a aj farebne pestrá, takže potešila najskôr oko a potom prišla na rad chuť.

Milovníci sladkého si môžu vybrať z palaciniek na rôzny spôsob, alebo zmrzlinových pohárov, ale hlavne z dostatočného výberu denne čerstvých zákuskov od špeciálneho dodávateľa. Odporúčať môžeme bezlepkový čokoládovo-tvarohový zákusok (1,20). Bol výborný a ľahký a prekvapila nás aj jeho nízka cena. Obsluha je milá a ochotná, vedela nám poradiť pri výbere. Ochotne ponúkla, že nám pripravia akékoľvek diétne jedlo, ktoré sa nenachádza na jedálnom lístku, keďže jeden z nás mal problémy s trávením. Prestieranie na stoloch je jednoduché.

Hoteloví hostia, ktorí sú tu na dlhodobejších pobytoch využívajú stravovanie formou polpenzie. Príjemný oddych pri poháriku si môžete vychutnať v susednej kaviarni.