Väčšina hostí tohto hotela si kupuje pobyt s polopenziou, ktorá je tu naozaj bohatá, ale ak si niekto kúpi len pobyt s raňajkami, lebo chce napríklad len obedovať, alebo mať servírovanú a nie bufetovú večeru, rozhodne neurobí krok vedľa. V areáli hotela sa dá najesť hneď v dvoch reštauráciách – v hotelovej, alebo v moderne poňatej kolibe Original Restaurant. Len si treba zistiť, či nemajú nejakú uzatvorenú spoločnosť.

Hotelové reštaurácie môžu byť aj dobrý tip na obed alebo večeru pre neubytovaných hostí, ktorí sem prídu relaxovať do vychýreného wellness.

My sme sa rozhodli pre večeru v hotelovej reštaurácii. Jedálny lístok je stručný, umne zostavený, aby si vedel vybrať každý, jedlá moderne koncipované. Nijaké vymýšľance, ale ani podliezanie sa masovému vkusu stravníkov.

Z polievok sme sa rozhodli pre Slepačí vývar s krupicovými haluškami (3,50 EUR), počas decembrového večera, keď sme prišli uzimení zvonku príjemne zahrial. Vývar bol silný, mäsa v ňom akurát, halušky chutné. Z hlavných jedál sme sa rozhodli pre Jelení chrbát , šípkovú omáčku, gaštanové zemiaky a patizónové pyré (23,00). Mäso bolo pripravené naozaj excelentne, mäkké, šťavnaté, vnútri ružové, presne ako má byť, prílohy, najmä šípková omáčka a patizónové pyré jedlo osviežili. Aj nápad s prílohou so zemiakmi a gaštanmi sa nám pozdával, aj keď z nej sme veľa nezjedli.

V Kaskádach majú aj peknú ponuku dezertov, ale my sme sa rozhodli pre dezerty z večerného bufetu, ktoré vyzerali naozaj famózne – a neoľutovali sme, aj výborne chutili. Pochvalu si zaslúži aj servis, boli naozaj profesionálni a zároveň veľmi príjemní.

Zhrnutie:

Plus: Výborné jedlo, príjemný personál

Mínus: Počas našej návštevy nijaké, akurát by sme privítali aj jedálny lístok hotelovej reštaurácie na webe. Jedálny lístok koliby tam je, menu reštaurácie sme nenašli