Hlavná reštaurácia jednej zo stálic bratislavského hoteliérstva - hotela Crowne Plaza, funguje druhý rok pod názvom Fresh!. Názov vystihuje koncept podniku: na jedálnom lístku hrajú prím čerstvé suroviny, menu nie je zbytočne dlhé, pravidelne sa obmieňa a dopĺňa o sezónne špeciality. Reštaurácia má navyše vlastnú bylinkovú záhradku, ktorá zásobuje kuchárov.

V menu sú prehľadne označené pikantné, zdravé a vegetariánske jedlá. V ponuke sú sezónne špeciality, 3-5 predjediel, polievok, vegetariánskych hlavných jedál, mäsitých hlavných jedál, rýb a dezertov. V decembri bolo možné ochutnať niektorú z vianočných špecialít, napríklad španielsky rybársky hrniec v jalapeño-rajčinovej salse či perníkové Créme broulée s coulis z granátového jablka.     

Stoly sú prestreté jednoducho a účelne, obrusy suplujú menšie látkové obrúsky. V jedlách, ktoré sme ochutnali, boli príjemne skombinované suroviny. Zaujalo nás "Tournedo" z jahňacieho pliecka s chorizo-vinaigrette, paštrnákovým pyré a glazovanou mladou karotkou, z predjedál pastrami šunka s chrenovo- jablkovým šalátikom na zemiakovom lievančeku.

Nie každé kuchárske prevedenie však bolo dokonalé, nami ochutnané polievky (zemiaková pena s Bourbon vanilkou a kačacou pečeňou Foie Gras a krevetový krém s koňakom a bylinkovým cigarillom) sa nám zdali príliš riedke a chuťovo málo výrazné. Obsluha bola pozorná, počas večere sa o nás staral profesionálny a úslužný čašník, ktorého zaujímalo, či nám chutilo. V reštaurácii Fresh sme si pochutili, no nijaké z jedál nás zase neohúrilo natoľko, že by nám na dlhšie utkvelo v pamäti a donútilo nás vrátiť sa len kvôli nemu.

Priestory reštaurácie sú pomerne veľké, keďže v jednej časti sa stravujú hoteloví hostia a v druhej ostatní hostia. Časti sú síce oddelené, no ruch z hotelovej časti je počuť a stráca sa tým dojem útulnosti. Pre reštauráciu Fresh je tiež čiastočnou nevýhodou, že v Crowne Plaza je často veľmi rušno aj kvôli konferenciám. V čase našej návštevy dokonca návštevníci – pozostatok nejakého kongresu boli už tak veselí, že vytvárali dojem "4. cenovej". Vo veľkom otvorenom priestore sa pred hlukom nie je kam schovať, pre majiteľov je určite výzvou, aby do reštaurácie vniesli komornejšiu atmosféru.

Reštaurácia Fresh!s je otvorená počas obedov a opätovne večer, v soboty iba večer po 18:00. Zavedený tu majú Culinary calendar - tematické brunche a dni regionálnych kuchýň. Každú nedeľu sa koná brunch so živou hudbou, deti do 12 rokov jedia zdarma. Reštaurácia by sa mohla lepšie spromovať na hotelovom webe, ten by si celý zaslúžil zmodernizovať.