Reštauráciu bezprostredne pri areáli galantského aquaparku preslávili jej majitelia, keď sa pred časom dobrovoľne nechali potýrať Jardom Žídekom v relácii Áno, šéfe!. Vtedy to bol jeden z najkrajších príbehov. Žídekovi boli korenistí chlapi sympatickí a naozaj im pomohol s biznis modelom aj jedálnym lístkom .

Od tých čias sa tu varí napríklad skvelá  polievka z hovädzieho chvosta alebo sa tu pečú nielen drahé steaky z najlepších kusov sviečkovice, ale aj menej obvyklé z roštenky, pupku či stehna. Chilli sa zapozicionoval ako podnik  pre ľudí, ktorí majú radi poriadny kus mäsa. A ľudia  chodia a asi steakom aj lepšie rozumejú, keďže jedálny lístok sa podujal národ aj trocha poedukovať.

Chilli sa medzičasom už mierne ošúchalo, rutina takisto urobila svoje, no sympatickí chlapíci nestratili nič zo svojho šarmu a ani poctivosti. Keď k ním zavítate, na tanier vám naložia až priveľa, nám napríklad dopriali omáčky, že sme sa v nej mohli kúpať. Pred rokom, rovnako ako teraz. Ľudia tu majú to, na čo si už zvykli, isté. Je to miesto vhodné pre jedákov, ktorí chcú veľa, dobrého a za spravodlivú cenu.