Prenájom auta cez operatívny leasing je službou, ktorá vám poskytne vysoký komfort a vy sa zrazu nemusíte o nič starať. Spoločnosť LEASING EXPERT je na slovenskom trhu jedinou svojho druhu. Poskytuje svojim klientom totiž kompletnú starostlivosť a poradenstvo počas celej doby zmluvy, a to nielen veľkým firmám, ale aj živnostníkom a fyzickým osobám. Podľa Petra Ivána, zakladateľa najväčšej slovenskej internetovej stránky  na porovnávanie rôznych ponúk vozidiel na operatívny leasing, treba klientov najprv zorientovať v podmienkach operatívneho leasingu.

Ak sa klient rozhodne pre auto na operatívny leasing prostredníctvom spoločnosti LEASING EXPERT, počas celého procesu výberu nového automobilu dokáže všetko zariadiť cez  internet a nemusí nikam chodiť. „Vyberie si model auta, výšku splátky, nájazd kilometrov.  Nemusí oslovovať  množstvo predajcov áut a leasingových spoločností, všetko spracujeme za neho. Zatiaľ jediné, čo musí urobiť, je ísť prevziať svoje nové vozidlo,“ hovorí Peter Iván.

Na stránke je momentálne asi 1800 ponúk rôznych vzorových kalkulácii, ale aj vozidiel viacerých značiek ihneď k odberu. „Zákazník si jednoducho vyfiltruje model vozidla, ročný nájazd kilometrov, či chce v splátke aj služby ako kompletný servis a prezúvanie pneumatík, prípadne iné požiadavky," vysvetľuje postup Peter Iván.  Ak vás žiadna nezaujme, tím spoločnosti  pripraví pre vás individuálnu ponuku šitú na mieru podľa požiadaviek.

Spoločnosť LEASING EXPERT spolupracuje s viacerými leasingovými spoločnosťami a predajcami vozidiel a spája konkrétne autá s ponukami jednotlivých leasingových spoločností. Dokáže klientom ponúknuť viacero možností podľa ich potrieb. Spoluprácu so svojimi partnermi a ich dôveru si firma veľmi váži. „Vidia budúcnosť v online priestore v tomto segmente financovania áut,“ dodal konateľ spoločnosti LEASING EXPERT.