Ani Lamborghini Aventador od úpravcu Aimgainten sa nedá nazvať štandardným, určeným na aspoň také cesty ako originál.

Úpravca zobral útokom karosériu. V prednej časti začína decentne novým nárazníkom. Detailmi pripomína výkonnejší model SV. K bielej sa hodia aj čierne prvky v spodnej časti a na otvoroch na nasávanie vzduchu.

Štýl nárazníka určuje aj to, ako pokračujú nadstavce prahov. Pred zadným kolesom sa objavil nový otvor, ktorý vyzerá ako zásek veľkou sekerou. Obrovské kolesá sú viac utopené vo vrchnej časti, za čo môže extrémne znížený podvozok. Využiteľnosť na reálnych cestách je tak takmer nulová.

Najväčšie prekvapenie je vzadu. Aventador od Aimgain má celkom slušné krídlo. A nie jedno. Na odtrhovej hrane auta je jedno, druhé, s veľkosťou minimálne pristávacej plochy na štyri drony trčí ešte z úchytov nižšie. Na pripomenutie krajiny produkcie dostal jeden držiak zelený pás a druhý červený.

Lamborghini Aventador Aimgain - najväčšie krídlo v hre Zdroj: Aimgain

Ani spodná časť vzadu nezostala bez povšimnutia. Aventador Aimgain ťahá k zemi aj obrovský difúzor z karbónu. Oproti nemu sú koncovky výfuku vyvedené do stredu celkom útle a prijateľné, zmenil sa i výfukový systém.