Úpravca Larte má v Kalifornii svoju divíziu. A tiež sú tam populárne práve elektromobily Tesla. Prvé skĺbenie oboch atribútov sa ukázalo na monackej výstave Top Marques. Je ním výsledný produkt s názvom Tesla Model S Elizabeta.

Základná úprava tvarov pozostáva z nového nárazníka vpredu aj vzadu. Zadnú časť naviac zdobí decentný spojler z čadičových vlákien, ktoré majú byť ešte ľahšie ako uhlíkové. Spojler vizuálne dopĺňa obrovský difúzor v spodnej časti nárazníka. O ľahkosti komponentov svedčí fakt, že nový nárazník váži iba 13,6 kilogramu so všetkými komponentami.

V poslednom vyhlásení úpravca oznámil, že plánuje revidovať aj mechanické časti vozidla, nielen vizuálne. Padli slová o náraste výkonu o 147 kW (200 k). Celkovo by tak upravený Model S P85D preskočil k cifre 662 kW (900 k).

Vyšší výkon má okrem lepších dynamických parametrov má znamenať aj nižšiu spotrebu energie. Predĺženie dojazdu bude aj zásluhou spomenutej nižšej hmotnosti vďaka čadičovým vláknam. Larte samozrejme vo veľkej miere použije aj karbón.

Tesla Model S P85D Larte - vyšší výkon má znamenať dlhší dojazd Zdroj: LARTE

Ku všetkému ešte pribudne aj modul emulujúci zvuk, ktorý zodpovedá enormnému zrýchleniu. Zákazník bude mať možnosť zvoliť zvuk, ktorý pôjde z reproduktorov pri stlačení plynového pedálu. To znamená, že zvukový zážitok budú mať iba pasažieri a chodci stále nebudú Teslu počuť.